Zbiorcza realizacja zamówień

Zbiorcze grupowe realizowanie zamówień od klientów do dokumentów sprzedaży wraz z podglądem dostępnych stanów magazynowych (wyliczenie możliwości realizacji)

Program ułatwia grupowe generowanie paragonów, faktur i rachunków sprzedaży na podstawie zamówień od klientów w programie Subiekt. Po zaznaczeniu zbioru zamówień i przeliczeniu ich stanów magazynowych następuje realizacja do dokumentu sprzedaży w Subiekt z uwzględnieniem wyboru płatności i drukowania w tle.

Program przedstawia możliwość realizacji zamówień na podstawie dostępnych stanów magazynowych oraz zbioru zamówień wybranych do realizacji.

Oprogramowanie z serii BiurosterGT - Dodatki do Subiekt GT- wymagana Sfera dla SubiektGT


Generowanie paragonów faktur i rachunków na podstawie zamówień

Zbiorcza realizacja zamówień od klientów do doskonałe rozszerzenie usprawniające pracę z oprogramowaniem Subiekt GT. Swoją główną funkcjonalność program opiera o przedstawienie możliwośći realizacji zamówień w formie wyliczenia bazując na dostępnych stanach magazynowych. Taka niezwykle istotna funkcja sprawia że użytkownik nie musi już więcej sprawdzać co jest potrzebne do realizacji zamówienia przed ich wykonaniem.

Dla Każdego zamówienia od klienta przedstawiona jest szczegółowa lista towarów wraz z liczbami reprezentującymi ilości potrzebne i ilości dostępne.

Po wyborze zbioru zamówień następuje ich realizacja do wybranego typu dokumentów:

  • Paragonów
  • Faktur
  • Rachunków sprzedaży

Wraz z wyborem sposobu płatności i możliwości jednoczesnego wydruku w tle. W przypadku braków wystawiane jest zamówienie różnicowe. Natomiast niezwykle istotną cechą programu jest możliwość oceny zamówień wzajemnie wykluczających się. Podczas wyboru zamówień do realizacji program sprawdza wzajemne zależności między zawartymi w nich pozycjami towarów. Dzięki temu:

  • uniknąć można kłopotów w których obydwa zamówienia wykorzystują te same zasoby towarowe i realizacja jednego wyeliminowała by możliwość realizacji drugiego.
  • dobrać najbardziej korzystny zestaw zamówień do realizacji wedługi indywidualnych kryteriów oceny (generowany obrót/cena/ilość klientów itd..)

Zamów roczną subskrypcję programu 

Subskrypcja obejmuje:

  • licencja wielostanowiskowa bez limitu stanowisk dla całej Państwa firmy (ograniczenie na jeden nr. NIP związany z jednym podmiotem Subiekt GT)
  • pomoc techniczna i najnowsze aktualizacje programu

Zamów Teraz  549 zł / rok (netto)

Wypróbuj bezpłatną wersję testową dla Subiekt GT

  • Sprawdź oprogramowanie bez ograniczeń przez następne 3 tygodnie
  • Jeżeli zdecydujesz się na zakup my automatycznie przedłużymy Tobie subskrypcję bez potrzeby ponownej instalacji oprogramowania.

Wypróbuj Teraz bezpłatnie


SubiektGT - przesyłki - GLS DHL UPS Siódemka Poczta DPDSubiektGT - podgląd zamówień i możliwości ich realizacji na podstawie analizy stanów magazynowychSubiektGT - szczegółowe dane przesyłki - obługiwana baza adresowa SubiektaGTSubiektGT - kurier GLS - przegląd przesyłek w przechowalni ADE PLUSSubiektGT - funkcje exportu danych do różnych formatówSubiektGT - przesyłki kurierskie - lista przesyłek możliwość wyszukiwania i filtrowaniaSubiektGT - dokumenty FS ZK i inne Subiekt - filtrowanie i wyszukiwanie do przesyłekSubiektGT - realizacja dokumentów ZK do dokumentów sprzedaży FS Pa RS i innych - wybór typu płatnościSubiektGT - kurier GLS - Przesyłka GLS rejestrowana w systemie GLS ADE PlusSubiektGT - automatyczne tryby drukowania listów przewozowych i realizacji do dokumentu FS PAiSubiektGT - kurier UPS - automatycznie pobiera i drukuje etykietę paczkiSubiektGT - kurier GLS - etykieta GLS pobierana i drukowana automatycznieSubiektGT - kurier UPS - Przesyłki rejestrowane są w systemie UPS na portau ups-comSubiektGT - kurier UPS - Potwierdzenie kuriera UPS - TIC