Transakcje Allegro do dokumentu SubiektGT

Program który wystawi paragony lub faktury w Subiekt GT na podstawie sprzedaży z Allegro.

Subiekt GT - Import transakcji z Allegro do Subiekt GT i wystawianie paragonu

Niska stabilnosc wielu systemów współpracujących z Allegro poprzez mechanizmy Allegro WebAPI sprawia że użytkownicy często dokonują edycji aukcji albo bezposrednio ze strony Allegro albo wykorzystując powszechnie uznawaną funkcjonalnosc Menedżera Sprzedaży Allegro. Również nie wszystkie sklepy i systemy zapewniają programy pomosty pozwalające zaimportować transakcje do SubiektaGT

W programie Transakcje Allegro/EBay/EasyUploader/RedCart do SubiektGT uprościliśmy ten proces generowania dokumentów sprzedaży (faktur i paragonów) w programie SubiektGT dla przedmiotów sprzedanych na aukcjach internetowych 

Program przetwarza proste pliki danych w formatach XML/PDF generowane w systemie Menadżer Sprzedaży Allegro, systemie EBay lub RedCart. Program pobiera plik z transakcjami a następnie na jego zawartosci tworzy dokumenty w programie SubiektGT. Dzięki specjalnym mechanizmom zapamiętywania program dopasowuje Symbole z kartoteki programu SubiektGT do nazw aukcji Allegro i innych systemów zewnętrznych w trybie automatycznym lub manualnym.

Program w natychmiastowy sposób pobiera dane o transakcje Allegro do Subiekta GT i na tej podstawie wystawia paragony lub faktury. Mnogość opcji oraz specjalny algorytm porównywania symboli w bardzo łatwy sposób automatycznie dopasuje asortyment transakcji z bazą danych SubiektaGT oraz ocali Państwa firmę w przypadku problemów z Sello lub innych systemów pośredniczących.

Program pozwala wygenerować paragony i inne dokumenty sprzedaży w Subiekt GT na podstawie transakcji Allegro zawartych w pliku Allegro XML/PDF (Menadźer sprzedaży), transakcji Ebay DE (Niemcy) oraz RedCart dzięki czemu odporny jest na zmiany w Allegro WebAPI (działa nawet gdy występują problemy komunikacji w Sello).  

Program automagicznie dopasowuje towary i sprawdza stany magazynowe określając możliwości realizacji. Wbudowana historia transakcji zapobiega dwukrotnemu wystawieniu paragonów. Program automatycznie dolicza koszty wysyłki. 

Oprogramowanie z serii BiurosterGT - Dodatki do Subiekt GT- wymagana Sfera dla SubiektGT 

Na podstawie pliku z transakcjami można:

  • Wykonać import transakcji Allegro, Ebay (Niemcy), EasyUploader, RedCart
  • Wystawić paragony, faktury, rachunki sprzedaży.
  • Dopasować usługę pakowania lub wysyłki
  • Dopasować formy płatnosci Allegro, EBay, EasyUploader, RedCart do form płatnosci w Subiekt
  • Dopasować asortyment który nie pokrywa się w Subiekcie (tj. nazwy aukcji Allegro i zewn. systemie do asortymentu SubiektGT).
  • Poinformować o próbie podwójnej realizacji już zrealizowanych transakcji.

Zamów roczną subskrypcję programu 

Subskrypcja obejmuje:

  • licencja wielostanowiskowa bez limitu stanowisk dla całej Państwa firmy (ograniczenie na jeden nr. NIP związany z jednym podmiotem Subiekt GT)
  • pomoc techniczna i najnowsze aktualizacje programu

Zamów Teraz  999 zł / rok (netto)

Wypróbuj bezpłatną wersję testową dla Subiekt GT

  • Sprawdź oprogramowanie bez ograniczeń przez następne 3 tygodnie
  • Jeżeli zdecydujesz się na zakup my automatycznie przedłużymy Tobie subskrypcję bez potrzeby ponownej instalacji oprogramowania.

Wypróbuj Teraz bezpłatnie

Zapisz wybrane transakcje do SubiektaSubiektGT mapowanie towarów Allegro do towarów SubiektGTSubiektGT płatnosci Allegro do płatnosci SubiektGTSubiektGT Sfera i ustawienia automatyzacjiSubiektGT wczytaj XML/PDF Allegro