Subiekt GT

Mobilna kompletacja zamówień, inwentaryzacja, Subiekt GT

BiurosterGT - Subiekt GT - Mobilna Kompletacja i Inwentaryzacja

Oprogramowanie na mobilne czytniki kodów kreskowych współpracujące z systemem SubiektGT. Na podstawie wybranego zestawu zamówień od klientów (ZK) program układa najkrótszą i najbardziej optymalną ścieżkę przejścia po magazynie w celu skompletowania kilku zamówień jednocześnie. Podczas kompletacji urządzenie instruuje użytkownika w którym kierunku podążać oraz które towary wkładać do pojemników odpowiadających przydzielonym wcześniej zamówieniom. Wykorzystanie czytnika do skanowania pojemników(kontenerów/kuwet) towarów oraz operatorów i prosty dotykowy interfejs użytkownika zapobiega pomyłkom i w skuteczny sposób przyspiesza realizację zleceń. Dodatkowo oprogramowania umożliwia mobilną inwentaryzację stanów magazynowych - koniec z długimi listami. Obsługa protokołów cząstkowych i inwentaryzacja towarów będących w ruchu (uwzględnia to co jest w kompletacji a co nie zostało jeszcze zfiskalizowane). 

Oprogramowanie nie jest dedykowane wyłącznie do systemu SubiektGT - może być zintegrowane z dowolnym systemem magazynowym.

BiurosterGT - Subiekt GT - Zbiorcza realizacja zamówień


Program pozwala na zbiorczą realizację zamówień od klientów do Paragonów (PA),Faktur (FS) i Rachunków sprzedaży(RS). Po wybraniu grupy zamówień z danego przedziału czasu użytkownik może dokonać ich zbiorczej realizacji do dokumentów sprzedaży. Program przedstawia możliwość realizacji zamówień na podstawie dostępnych stanów magazynowych oraz wybranych do realizacji zamówień wzajemnie się wykluczających.

BiurosterGT - Subiekt GT - Realizacja zamówień klienta i wysyłka Kurierem GLS/DPD/UPS/DHL/Poczta

Automatyczne przetwarzanie wybranych zamówień klientów do dokumentów sprzedaży (Paragony, faktury,rachunki sprzedaży). Program umożliwia podgląd wybranego zamówienia z systemu SubiektGT przeliczając możliwość jego realizacji na podstawie dostępnych zasobów magazynowych. Faktura może zostać wystawiona z opcją wyboru płatności lub wydruku. Na podstawie faktury można formułować przesyłki kurierskie a następnie eksportować je do zewnętrznych programów (min. UPS Worldship, GLS ADE, GLS Integrity, DHL ECas, DPD MLKlient, EKN, EKN Lite). Program wspiera specjalne pola teleadresowe z Uwag dokumentów generowanych w systemach oscommerceoscGT

Program UPSter został wzbogacony o dodatkowe opcje filtrowania oraz kolorystykę dla ważnych informacji.  

BiurosterGT - Subiekt GT - Telefonista Call Center

Kto dzwoni ? Kiedy ostatnio dzwonił i co ostatnio zakupił ? Jaki jest stan jego zadłużenia ?  (Identyfikacja, historia zamówień, zadłużenie.)  Możesz się tego dowiedzieć dzięki programowi łączącemu centralą telefoniczną z   bazą danych Subiekt . Dotychczas obsługiwane centrale to: Slican, Asterisk. Istnieje możliwość łatwej integracji z innymi modelami sprzętu.  


BiurosterGT - Subiekt GT - Zamówienia do dostawców

Generowanie zamówień do dostawców w systemie Subiekt GT. Moduł rozwiązuje problem tworzenia zamówień do dostawców w platformie Subiekt GT w sposób automatyczny. 
Dodatek analizuje dane w bazie danych Subjekta proponując ilość towarów do zamówienia z uwzględnieniem aktualnych stanów magazynowych, stanów zadeklarowanych, ostatnio zrealizowanych zamówień do dostawców oraz nie zrealizowanych zamówień od klientów. Dodatek może również zaproponować zamówienie prognozując sprzedaż na podstawie historii sprzedaży z systemu Subiekt GT. 

Program "Zamówienia do dostawców" wzbogacony został o dodatkowe opcje filtrowania oraz kolorystykę dla ważnych informacji (np. związnych z obowiązkiem zamówienia towaru).  

BiurosterGT - Subiekt GT - Monitor czasu rzeczywistego dla systemów InsertGT

Najnowszy gadżet w sam raz dla managera ! 
Monitor czasu rzeczywistego pokazuje na bieżąco co dzieje się w firmie. Bogaty zestaw wykresów/obrotomierzy/czujników pozwala obserwować Finansowe obroty ze sprzedaży , czy też zamówień na podstawie bieżących danych z systemu SubiektGT
Bieżąca wartość może być porównana do tej która wystąpiła w tym samym czasie dnia poprzedniego/tygodnia/miesiąca itd... co umożliwia przedsięwzięcie odpowiednich akcji biznesowych (np. popędzenie/odpoczynek  pracowników). 

Program zawiera bogatą szatę graficzną. Użytkownicy systemu Vista mogą zadokować go do SideBar.  

BiurosterGT - Subiekt GT - Grupowa kalkulacja cen

 

Program umożliwia uproszczonę edycję cennika towarów w systemie Subiekt GT. W pierwszej kolejności program wczytuje listę cen towarów wraz z ich cenami z bazy danych Subiekta. Po po szybkiej i wygodnej edycji wartości cen netto/brutto/narzutu/marży w dla każdej pozycji w siatce zatwierdza się tak zmodyfikowaną zawartość.  
Bogate opcje filtrowania umożliwiają edycję cen towarów dla wybranej grupy lub cechy.


Oprogramowanie z serii BiurosterGT - Dodatki do Subiekt GT- nie wymaga sfery dla Subiekt GT !!!      

BiurosterGT - Subiekt GT - Dyster - przesyłki pocztowe i kurierskie dla Subiekta

Zarządzanie stanem magazynowym przesyłek towarowych. Program wykorzystuje dane z bazy danych Subiekt. Do utworzonych przesyłek towarowych dodaje się kontrahentów oraz dokumenty sprzedaży. Dostarczony jest ogromny wybór firm kurierskich - dla każdej z nich możliwy jest nadruk danych na formularzu wysyłki. Na potrzeby klienta zintegrowano centralkę telefoniczną. Gdy dzwoni klient natychmiast widoczne są powiązane z nim istotne dane min. historia zakupów czy dług. Użytkownik może dowolnie organizować układ zakładek w oknach dokowalnych. Specjalny broker komunikatów umożliwia zarejestrowanie wysyłki w każdym z terminali natychmiast po jej dodaniu do systemu (bez odświeżania). 

Oprogramowanie z serii BiurosterGT - Dodatki i rozszerzenia do SubiektaGT- nie wymaga sfery