Synchronizacja z Subiekta do Sello

sello, subiekt GT, synchronizacja w drugą stronę

Synchronizuj swobodnie dokumenty pomiędzy Subiektem i Sello. Wykorzystaj drzemiącą w Sello potęgę związaną z obsługą paczek, list wysyłkowych i wydruków etykiet adresowych.

Jeżeli obsługujesz zamówienia ze połączonego z Subiektem sklepu internetowego (np. osCommerce) bądź przyjmujesz zamówienia telefonicznie ten program pomoże przenieść je dalej do systemu Sello. Po wyexportowaniu zamówienia do transakcji Sello będziesz mógł wykorzystać gotową logikę paczki, utworzyć listy wysyłkowe a także wykonać wydruki poczty i export do innych firm kurierskich. Program wiąże dokument Subiekta z transakcją Sello również w drugą stronę.

Zamów roczną subskrypcję programu 

Subskrypcja obejmuje:

  • licencja wielostanowiskowa bez limitu stanowisk dla całej Państwa firmy (ograniczenie na jeden nr. NIP związany z jednym podmiotem Subiekt GT)
  • pomoc techniczna i najnowsze aktualizacje programu

Zamów Teraz  349 zł / rok (netto)

Wypróbuj bezpłatną wersję testową dla Subiekt GT

  • Sprawdź oprogramowanie bez ograniczeń przez następne 3 tygodnie
  • Jeżeli zdecydujesz się na zakup my automatycznie przedłużymy Tobie subskrypcję bez potrzeby ponownej instalacji oprogramowania.

Wypróbuj Teraz bezpłatnie 


Zamów roczną s

Subiekt do Sello - synchronizacja zamówień i transakcji - transakcja utworzona w SelloSubiekt do Sello - wczytaj dokumenty ZK z SubiektGT o wybranej kategoriiSubiekt do Sello - mapowanie typu przesyłki i inne opcje automatzująceSubiekt do Sello - wskaż zamówienia do dodania lub dodawaj automatycznie