Sello

BiurosterGT - Sello - Synchronizacja SubiektGT -> Sello

Export dokumentów Subiekta do Sello. Jeżeli przyjmujesz zamówienia ze sprzężonego z Subiektem sklepu internetowego a także przyjmujesz zamówienia telefonicznie ten program jest w sam raz dla Ciebie !. Po wyexportowaniu zamówienia do transakcji Sello będziesz mógł wykorzystać gotową logikę paczki, utworzyć listy wysyłkowe a także wykonać wydruki poczty i export do innych firm kurierskich. Program wiąże dokument Subiekta z transakcją Sello również w drugą stronę.

Oprogramowanie z serii BiurosterGT - Dodatki do Subiekt GT/Sello.

BiurosterGT - Sello - Eksport paczek do programu UPS Worldship

  Program umożliwia generowanie elektronicznego formatu wysyłek UPS do programu UPS Worldship na podstawie danych o transakcjach i paczkach z oprogramowania aukcyjnego Sello. 

Program wtłacza do Sello szablony paczek UPS a następnie na podstawie wybranych paczek oraz innych drobnych ustawień umożliwia współpracę z programem UPS Worldship - tzn. exportuje dane oraz pobiera nadane numery śledzenia.

Oprogramowanie z serii BiurosterGT - Dodatki do Subiekt GT/Sello.

BiurosterGT - Sello - Eksport paczek do programu DHL eCas

 

Program umożliwia generowanie elektronicznego formatu wysyłek ECAS do programu DHL ECAS na podstawie danych o transakcjach i paczkach z oprogramowania aukcyjnego Sello. 

Program generuje pliki exportu dla programu DHL eCAS na podstawie wybranych paczek w Sello. Oprócz standardowych danych teleadresowych uwzględnia również pola dodatkowe oraz kwestie związane z kwotami pobrania. Po wydruku listu przewozowego program pobiera do Sello nadane numery śledzenia. 

Oprogramowanie z serii BiurosterGT - Dodatki do Subiekt GT/Sello.

BiurosterGT - Subiekt GT - Synchronizacja SubiektGT -> Sello

 

Program umożliwia generowanie elektronicznego formatu wysyłek GLS do programu GLS Integrity oraz usługi internetowej GLS ADE na podstawie danych o transakcjach i paczkach z oprogramowania aukcyjnego Sello. 

Program wtłacza do Sello szablony paczek GLS a następnie na podstawie wybranych paczek oraz innych drobnych ustawień umożliwia współpracę z programem GLS Integrity/ADE - tzn. exportuje dane adresowe oraz ustawienia paczek, min. kwestie związane z usługą i kwotą pobrania. 

Oprogramowanie z serii BiurosterGT - Dodatki do Subiekt GT/Sello.