Kontakt

Kontakt

Kontakt z Biuroster

W celu ochrony unikalnych rozwiązań zastosowanych w oprogramowaniu serii BiurosterGT, nie udostępniamy osobom przypadkowym oprogramowania demonstracyjnego. Mogą Państwo uzyskać pełny dostęp do materiałów demonstracyjnych po zgłoszeniu się za pomocą poniższego formularza. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy udostępnienia materiałów demonstracyjnych bez podania przyczyny.

Zgłoszenie nie pociąga za sobą żadnych kosztów ani zobowiązań. Jedyne, o co prosimy, to dyskrecja. Przedstawiając siebie w zgłoszeniu dostarczacie nam informacji na to iż w sposób poważny i wiarygodny reprezentujecie przedsiębiorstwo z którym warto podjąć długotrwałą współpracę.

Jeżeli nie posiadasz firmy lub dopiero planujesz ją założyć, nie wypełniaj poniższego formularza, ponieważ Twoje zgłoszenie zostanie odrzucone podczas weryfikacji.

W celu zapewnienia najlepszej jakości usług i kontaktów z klientem jednocześnie informujemy iż nie kontaktujemy się z osobami anonimowymi - nie odpisujemy na wiadomoci email bez jasnego wskazania nadawcy i nie odbieramy połączeń z telefonów anonimowych.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018r. unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych i dostosowaniam polskich przepisów do tego rozporządzenia informujemy, że powierzone nam w tym formularzu dane osobowe bądź firm są właściwie chronione i zabezpieczone. Dane z formularza nie są w żaden sposób przetwarzane statystycznie ani udostępniane osobom i firmom trzecim. Po wypełnieniu formularza informacje i opcje w nim zawarte zostają przesłane do nas w formie wiadomości email. Po zapoznaniu się z nimi nasz pracownik o ile będzie to możliwe podejmie próbę kontaktu zwrotnego w ramach wyrażonej sprawy. Żadne inne działania w zakresie przetwarzania wprowadzonych przez Państwa danych nie są prowadzone, 

Formularz kontaktowy

Jestesmy zainteresowani oprogramowaniem

Kontakt bezpośredni

Rachunkowość:
Jaworska Irena
ul. Strzelecka 48
78-540 Kalisz Pomorski

pn. - pt. 8-16, sob. 10-14
tel.fax +48 94 3616555
e-mail: poczta {at} biuroster.pl

Oprogramowanie 
Jaworski Bogdan
ul. Monte Cassino 13/14
71-466 Szczecin
e-mail: software {at} biuroster.pl

Wpis do działalności gospodarczej:
Kalisz Pomorski, nr EDG 1350

Firma Biuroster : programy, oprogramowanie dla firm, oprogramowaniesprzedaż oprogramowania, rozszerzenia i moduły do Subiekt - SubiektGT, Navireo, bazy danych, integracje systemów informatycznych pisanie programów, tworzenie programów.
Po tych słowach znajdziecie firmę Biuroster w internecie: programy Szczecin, wytwarzanie oprogramowania w Zachodniopomorskim, programy firm w Szczecinie, systemy informatyczne Zachodniopomorskie, programy dla przedsiębiorst,  moduły subiekt, systemy informatyczne w Zachodniopomorskim, oprogramowanie dla firm  w Szczecinie, subiekt w Szczecinie, rozszerzenia dla SubiektGT w Zachodniopomorskim, bazy danych w Szczecinie, rozszerzenia dla Subiekt w Zachodniopomorskim, systemy informatyczne w , rachmistrz, doradztwo IT Szczecin, programy do tartaku w Zachodniopomorskie, aplikacje www w Szczecinie, programy do przesyłek w Zachodniopomorskim, w Szczecinie, programy dla firm w Zachodniopomorskim, programowanie na zlecenie, programy w Zachodniopomorskim, programowanie  pod klucz w Szczecinie, programowanie pod klmowanie na zlecenie w Zachodniopomorskim, subiekt w Szczecinie, programowanie w Zachodniopomorskim, rachmistrz Szczecin, programiści w , systemów informatycznych w , planowanie produkcji w Zachodniopomorskim, systemy informatyczne w Szczecinie, pisanie programów , programy do tartaku w Szczecinie, oprogramowanie dla , programy w Szczecinie, oprogramowanie dla firm w Zachodniopomorskim, integracja centrali telefonicznej w Szczecinie, moduły do SubiektGT w Zachodniopomorskim, planowanie produkcjiw , integracja SubiektGT w Zachodniopomorskim, rozszerzenia SubiektGT w Szczecinie, integracja centrali telefonicznej w Zachodniopomorskim, specjaliści Subiekt w Szczecinie, excel  vba access  , integracja SubiektGT w Szczecinie, IT w Zachodniopomorskim, c# vb microsoft .net java asp.net windows w Szczecinie, consulting Szczecin, arkusze kalkulacyjne  Szczecin, c# vb  microsoft .net java asp.net windows w Zachodniopomorskim, excel vba access w Szczecinie, bazy danych, programowanie w , programiści w Szczecinie, aplikacje www, pisanie programów w Szczecin, analiza systemów informatycznych w Zachodniopomorskim, 
Navireo, dodatki do Navireo.